bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 01:18
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
U18 İmza Törenin'de Konuşma Yapan Çamaş
05 Kasım 2009 Perşembe Saat 13:58
U18 İmza Törenin'de Konuşma Yapan Bafra Belediye Başkanı Hüseyin Çamaş;

Sayın Belediye Başkanım Sayın Yönetim Kurulu üyelerimiz Sayın Teknik kadromuz,Değerli ailelerimiz,saygı değer basın mensuplar;Bugün bizim için kulübümüz için çok anlamlı birgün ,Bu gün bizim mutluluğu hep birlikte paylaşmak istedik.Göreve geldiğimizde başta belediye başkanımız Sayın Zihni Şahin ve yönetim kurulumuz olmak üzere önümüze koyduğumuz hedeflerden birini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bizler alt yapıya önem vermeyi,burada çocuklarımızı yetiştirmeyi ve kulübümüze kazandırmayı hedef olarak düşünmüştük.Yeni sezonda teknik direktörümüz olarak Erol Servet Bağlar Hocamızla Başlarken hocamızın da öncülüğünde alt yapı hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz.Alt yapımızdan U18’de Oynayan Tarık Aris Selçuk,Vedat Sezer ve Uğur Bekar kardeşlerimize Profesyonel yapıyoruz.Bafra’mıza hayırlı olsun.

Sözlerine Devam eden Çamaş;” Bu nedenle başta Belediye Başkanımız Zihni Şahin’e Yönetim kurulu arkadaşlarımıza Erol Servet Bağlar Hocamıza alt yapı Genel koordinatörümüz Adnan Özpoyraz’a Bu gün kulüp bünyemizde bulunan alt yapımızda görev yapan Abdullah Türkşen,Yusuf Danışmaz,Levent Kılıç,İsmail Edis,Arif Gençoğlu kaleci Hocamız Halil İbrahim Şahinoğlu’na Teşekkür ederim.Ayrıca Bafra’mızda Alt yapılarımızda görev yapmış,çok sayıda hocamız bulunmaktadır,Nedim Saral,Galip Es,Halis Es,Hayrullah Yılmaz,Mustafa Keskin ve Hurriyet Hocalarımıza da teşekkür ediyorum.Bu gün hayatta olmayan ama Bafra’da alt yapıya dahil büyük hizmetler yapmış rahmetle andığımız Kaptan Leftere,Kamil Hocamıza ilçemizde diğer spor kulüplerinde görev yapan başkan ve yöneticiler ile kulübümüzde görev yapmış başkan ve yöneticilerede teşekkür ediyoruz.Hakkın rahmetine kavuşmuş olan Muhammed,Sedat Gezer ve İsmail Kurt hocalarımızı da burada rahmet ve saygıyla anıyorum.”dedi.

Kulüp’un Çalışmaları Hakkında Konuşma yapan Hüseyin Çamaş;”Sizlerle önemli bazı çalışmalarında paylaşmak istiyorum kulübümüz imkanlarını artırmak ilçemize tesisler kazandırmak,yenilemeye zeminden başladığımız şehir stadımızı daha güzel hale getirmek adına hazırladığımız projelerimiz vardır.Bu projelerimizden biri stadımızı TFF kriterlerine uygun hale getirmektir.TFF yönetim kurulunda değerlendirme aşamasında dır.Federasyonun vereceği kararı bekliyoruz.Bir diğer müracaatımız da Türk futboluna ciddi sponsor olan ve büyük katkılar yapan Spor Toto teşkilatı genel müdürlüğümüze olmuştur.Bu müracaatımızın içinde alt yapı ve üst yapı Tüm takımlarımızın faydalanacağı ölçülerde kondisyon merkezi ve akademik liglere katılmak için çim saha yapılması ve malzeme desteği sağlanması yönünde olmuştur.Bafra’mız için bir önemli problemde şehir stadımızın yakında ki toprak sahadır.Bu saha Bafra’nın tüm yükünü çekmektedir ve burada futbol oynanmakta bir felakettir çocuklarımız perişan oluyor.buranın zeminin çim yapılması ışıklandırılması,tribün ve çok amaçlı odalar yapılması şeklinde Gençlik Spor İl Müdürlüğüne ciddi bir çalışma yapılmaktadır.Bu proje geçmiş dönemlerde il bütçesinde konulmuştur.Tüm bu proje çalışmalarının gerçekleşmesi için başta belediye başkanımız ve yönetim üyelerimiz gayret göstermekte ve takip etmektedir.vekilimizde bunun sözünü vermiştir duyarlılığına teşekkür ediyorum.

Bu projelerimizin kabulü bizleri aşmıştır hayata geçmesi için destek bekliyoruz.Bizim bir başka sevincimizde belediyemizin hazırladığı 2009-14 yıllarını kapsayan stratejik planda  gençlerimiz ve ilçemiz için gençlik kültür ve spor merkezinin de yer almasıdır.Bu duyarlılığa ve bu güne kadar bizleri hiç Yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Zihni Şahin’e ve bu projeyi hazırlayanlara da teşekkürü bir borç biliyorum.”dedi.

Hedeflerini Sıralayan Çamaş;”Öncelikle bizler,teknik kadromuz ve futbolcularımız hep birlikte önemli hedeflere kitlendik.Hedeflerimiz yükselme grubuna çıkmak oradan 2.lige çıkmaktır.Ben teknik kadro ve futbolcularıma tereddütsüz inanıyorum ve güveniyorum.Her zaman 12.Adam olarak her yerde görevini yapmış taraftarımızla bu hedefe ulaşmak daha kolay olacaktır.Tüm Bafra’yı biletini alarak Pazar günü saat 13:oo’da Yozgat Maçına gelmelerini takımımıza desteklerini rica ediyorum.Kulübümüz gelirleri arasında seyirci hasılatları çok önemlidir.Maçlarımızda alınacak her bilet de hedefe ulaşmamızda önemli adım olacaktır.

Profesyonellikte kulüplerin ekonomik gücü çok önemlidir.Bu nedenle bir eşya çekilişi düzenliyoruz.Çekilişin içinde 1 adet otomobil televizyon,çamaşır makinesi bulaşık makinesi bilgisayar buzdolabı,,fırın gibi hediyelerimiz olacaktır.Gerekli hazırlıkları tamamlanmış olup Milli Piyango idaresi genel müdürlüğüne müracaat yapılmaktadır.20.000 bilet bastıracağız ve 10.TL den satışa sunacağız .Bu kulübümüzü için çok önemlidir.Bu biletlerin tamamının satılması için her türlü ilan duyuru ve çalışmalar yapılacaktır.Tüm Bafra’nın ve Bafra dışındaki tüm hemşerilerimizin bu olara sahip çıkmasını rica ediyorum.

Son olarak Sözlerini Tamamlayan Bafra Belediye Spor Kulüp başkanı Hüseyin Çamaş;”Alt yapıdan Profesyonel takıma çıkma başarısını göstereb 3 gençimiz tebrik ediyorum ailelerini kutluyor ve başarılar diliyorum.Bu 4 Gençimiz başarılı olarak geriden geleceklerede örnek olacaklarına inanıyor,Katılımlarınız için teşekkür ediyor şahsım ve yönetim kurulum adına saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Bu yazı toplam 1768 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA