bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 01:20
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
U18 File Bekçileri Görev Başında
05 Kasım 2009 Perşembe Saat 13:54
Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç Takımının File Bekçileri Görev Başında

KALECİ HOCASI Halil İbrahim ŞAHİNOĞLU 2009–2010 SEZONUN DA FİLE BEKÇİLERİME GÜVENİYORUM dedi.

Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç takımı için bu sene anlaşma yaptığı kaleci hocası Halil İbrahim ŞAHİNOĞLU 3 kalecisiyle birlikte her gün 1.5 saatlik idmanlarını gerçekleştiriyorlar.

Açıklamalarda bulunan kaleci hocası Halil İbrahim ŞAHİNOĞLU; Ben 16 yıldan bu yana çim sahalarda futbol oynadım. Bafra sporda da kalecilik yaptım. O zamanlar kaleyi bir duvar gibi örerek gereken mücadelemi gösteriyordum. Şimdi ise Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç takımın da  kaleci antrenörlüğünü yapmaktayım. 3 kalecimde de birlik ve beraberlik duygu içerisinde ruhsal ve gönülden bağlanarak bu sezon güzel başarılar elde edeceğimize inanıyorum.  Her gün yaptığımız sıkı çalışmalarla birlikte takımımızın kalesini koruyacağımıza Bafralıların ve Bafra dışında bulunan tüm taraftarlarımızın inanmasını istiyorum. Kaleci Mustafa, Yücel ve Mesut yetenekliliklerini, hızlı ve atik oluşlarını maçlarda gösteriyorlar. Kaleye her gelen ve atılan toplara kurtarışları beni bil hayli sevindirir hale getiriyor. 2009–2010 sezonunda yapacağımız karşılaşmalarda güzel başarılar elde edeceğimize güveniyorum. Bu başarılı ve yetenekli kalecilerimiz zeki, çevik ve ahlaklı bir kaleci olacaklarına tam anlamıyla inanıyorum dedi.

Bu yazı toplam 3330 defa okundu.
savas
yorum yok
yorum yok,demekki yetenekli olmak yetmiyor,bu isleri herkez yapabiliyormus
16 Ocak 2011 Pazar Saat 17:22
ARŞİVDE ARA