bafra spor
19 Eylül 2017 Salı Saat 16:27
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
U 18 Takımı Akçaabat Sebat Sporu Evinde Ağırlıyor
30 Ekim 2009 Cuma Saat 20:37
2009-2010 sezonunda bu yıl ilk defa süper genç ligine katılan Bafra Belediye Spor U18 takımı Pazar günü Akçaabat sebat sporu evinde ağırlayacak.

2009–2010 sezonunda bu yıl ilk defa süper genç ligine katılan Bafra Belediye Spor U18 takımı Pazar günü Akçaabat sebat sporu evinde ağırlayacak.

Bafra Belediye Sporun gelecekleri olan U18 futbol takımı her gün tek idman yaparak çalışmalarını sürdürüyorlar. 1.5 saatlik süren idman da yenileme antremanı, hafif ve uzun koşular, kondisyon çalışmaları ve tek kale maçları yapmaktadırlar. Pazar günü Saat:13.00’da Bafra Şehir Stadyumunda Akçaabat sebat sporla mücadelesini verecek. Takımda sakatlığı bulunan Hakan ve Semih, ayrıca kırmızı kart cezalı olan Aris bu hafta takımda olmayacaklardır. Her geçen gün birbirlerine bağlanan ve güçlerine güç katan takım bu hafta Akçaabat sebat spordan alacakları 3 puan almayı hedefliyorlar.

Açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Hüseyin ÇAMAŞ bu sene kurmuş olduğumuz U18 futbol takımımız çalışmalarını hocalarının nezaretinde her gün sürdürüyorlar. Bu hafta Akçaabat sebat sporla kendi evimizde maçımızı yapacağız. Gençlerimizin idmanlarını genelde izlemeye çalışıyorum. İzlediğim kadarıyla gençlerimizde gelecekleri parlak olduğunu görmekteyim. Her şey Bafra Belediye Spor için diyorum ve herkesi Pazar günü saat:13’de kendi evimizde Akçaabat sebat sporla yapacağımız karşılaşmaya bekliyorum dedi

Bu yazı toplam 1559 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA