bafra spor
19 Eylül 2017 Salı Saat 16:27
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
U 18 ÇORUM SPOR HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
22 Ekim 2009 Perşembe Saat 13:17
2009-2010 sezonunda ilk karşılaşmasını Trabzon AŞ. Spor ile yapan U18 Bafra Belediye Spor futbol takımı ilk maçın da ilk galibiyetini almıştı.

2009-2010 sezonunda ilk karşılaşmasını Trabzon AŞ. Spor ile yapan U18 Bafra Belediye Spor futbol takımı ilk maçın da ilk galibiyetini almıştı. Bundan sonraki yapacağı karşılaşmalar da galibiyet zincirini devam ettirecek.

Hafta içi her gün bir idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyorlar. Teknik Direktör Adnan Özpoyraz’ın ve yardımcı hocaların nezaretinde 1,5 saatlik idmanlarında yenileme antremanları, düz ve hafif koşular, koordinasyon çalışmaları ve çift kale maçları, ayrıca uzun şut vuruşları yapılmaktadır. Gençlerin istekli oluşları ve maç esnaların da azim ve hızlarını ortaya koydukları gözden kaçmamaktadır. Geleceğimizin nesilleri olacak olan bu gençlerimiz Bafra’lıların gurur kaynağı olacaktır.

Maç öncesi açıklama da bulunan Teknik Direktör Adnan ÖZPOYRAZ; ilk maçımızı güzel bir sonuçla aldık. Bafralı spor severler güzel ve zevkli bir karşılaşma izlediler. Özellikle tribünlerin doluluğu ve bizlere olan güvenleri ben ve yardımcı hocalarımı oldukça sevindirdi. Pazar günü deplasman da Çorum’da Ulu kavak stadyumunda Çorum Sporla saat:13’de bir karşılaşma yapacağız. Bu galibiyet serüvenimizi devam ettireceğiz. Buradan çok yetenekli sporcular yetişecektir bir üst kademeye. Bizleri yalnız bırakmayan Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN’e, Kulüp Başkanı Hüseyin ÇAMAŞ ve yönetimine takımım adına teşekkür ediyorum dedi.

Açıklama yapan Bafra Belediye Spor kulübü Başkanı Hüseyin ÇAMAŞ; U 18 takımımız gurur kaynağımız. Gençlerimiz ilk maçların da güzel bir skorla Bafralılara zevkli bir maç izlettiler. Geleceğimizin neferleri olan bu genç sporcularla gurur duyuyorum. Pazar günü Çorum Sporla yapılacak olan karşılaşmada 3 puan alıp evlerine döneceklerdir dedi.

Bu yazı toplam 1368 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA