bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14:08
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Süper U18 Sivas 'a Hareket Etti
07 Kasım 2009 Cumartesi Saat 20:57
Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç Takımı Sivas 'a Hareket Etti

2009–2010 Sezonunda mücadele eden Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç Takımı bu hafta Sivas Sporla yapacağı karşılaşma için bugün saat:10’da tesislerden hareket etti.

27 kişilik kafileyle hareket eden Bafra Belediye Spor U18 Süper Genç Takımı Sivas Sporla Pazar günü yapacağı karşılaşma öncesinde Sivas’ta Fatih Otelde 1 günlük kampa girerek güzel bir mücadelenin sonucunda güzel bir sonuçla 3 puan alıp evlerine döneceklerdir.

Açıklamada bulunan takımın antrenörü Adnan ÖZPOYRAZ; 1 hafta boyunca her gün 1,5 saatlik idmanlarımızı sürdürdük, karşılaşmaya çok iyi hazırlandık ve bu hafta yapacağımız karşılaşmada güzel bir sonuç alarak üzerimizdeki formanın hakkını bir takım ruhu içerisinde vermeye hazırız. Bu gençlerimizin gelecekleri parlak. Geçtiğimiz günlerde benim ve yardımcı hocalarım için gurur verici bir tabloyu her beraber yaşadık. 3 gencimizi profesyonel yaparak A takıma çıkardık. Daha böyle ne futbolcularımız var hepsinden umutluyum. Bu gençlerimizi bir evlatlarımız gibi yetiştiriyoruz. Zeki, çevik ve ahlaklı bir futbolcu ruhunu onlara aşılıyoruz. Bu hafta sonu Pazar günü saat:13’de Sivas’ta yapacağımız karşılaşma da 3 puan alıp evimize dönmek istiyoruz. Bu arada bizleri yalnız bırakmayan Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, Bafra Belediye Spor Kulüp başkanı Hüseyin ÇAMAŞ ve yönetimine şükranlarımı sunuyorum dedi.

Sporla iç içe olan kulüp başkanı Hüseyin ÇAMAŞ yaptığı açıklamasında; bu gençlerimize her zaman güveniyorum. Bunlar bizim geleceklerimiz. Bu hafta sonu yapacağı karşılaşma da 3 puan alacaklarına umut ediyorum. Ben ve yönetimim olarak spora gereken desteği veriyoruz. Futbolda her geçen gün çıtamızı yükseltiyoruz. Bu durumda herkesin destek olmasını ve Bafra Belediye Sporun herkesin ve Bafra’lıların olduğunu belirtmek istiyorum dedi.

Bu yazı toplam 1395 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA