bafra spor
25 Mayıs 2019 Cumartesi Saat 18:10
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ OLDU
07 Ekim 2013 Pazartesi Saat 16:44
Geçen hafta yazdığımız yazıda, rakiplerimizin kimler olacağı ve algılamaların iyi yönetilemediği konusunda yazmıştık

Geçen hafta yazdığımız yazıda, rakiplerimizin kimler olacağı ve algılamaların iyi yönetilemediği konusunda yazmıştık. Yani bizim takımımızın rakipleri iyi takımlar değil alt kategorideki takımlar olmalı. Haddimizi bilerek oynar ve ayağımızı yorganımıza göre uzatırsak bu ligde büyük ölçüde kalabiliriz. Riskler derseniz bir hayli mevcut, mesela en büyük risklerden bir tanesi mütevazı olamamak ve galibiyet alınca bu yükü taşıyamamak. Diğer risklerden bir diğeri ise bu kadar kalabalık kadronun kontrol edilememesi durumudur ve bu durum maddi olarak ta sıkıntı yaratabilir.

Ayrıca bir uyarıda daha bulunmak isterim, bu durumu geçen maçta fark ettim desem yalan olmaz. Bazı futbolcuları çok şişiriyor ve olmadığı kadar anlamlandırıyoruz ve bu durum bazı futbolcular için İstanbulspor maçında yaşandı. Denizli belediye maçı imdadımıza yetişti diyebiliriz ve önümüzdeki süreçte yeni hocalarımızla inşallah her şey daha güzel olur.
ALT YAPI SORUMLUSUNU BULMUŞ VE GÜZEL OLMUŞ.


Alt yapı sorumlusu yöneticisi böyle olmalı sporsever Bafralılar. Gerektiğinde sponsor bulup alt yapı takımının forma ve şort gibi ihtiyaçlarını sponsor bulup halletmelidir. Ve bu konuda nihayet aranan kan bulunmuştur ve özverili çalışmalarından dolayı ABDULLAH KADIOĞLUNU KUTLARIM. Resim çektirmeye veya reklam yapma gerek duymayan, sadece icraat konusuna odaklanan yönetici örneği olmuştur. Kendisini kutluyorum.


HACINABİSPOR SEZONA BAŞLADI…


Yeni yönetim Haşim Salur yönetiminde teknik kaptan mustafa atilla  sezona başlayan hacınabi spor, inşallah bu sezon başarılı olacaktır. Bafranın futbolcu gençleri ile toplantı yaparak büyük ölçüde anlaşan hacınabi spor ligi birinci olarak bitirmek için mücadele verecektir. Bu sezona MUSTAFA ATİLLA yönetiminde başlayan hacınabi spor takımın başına ERDOĞAN ve SONER i getirerek yola devam etmelerini de olumlu bulduğumu söyleyebilirim. Hep Bafralı çocuklarımızın oynayacak olması açısından çok heyecanlı maçların geçmesini bekliyorum ve bu anlamda bütün bafranın onlara sahip çıkmasını bekliyorum. Nedim hoca olarak bende hem maçlarda hem yazılarımda onlarla birlikte olacağım.
Bu yazı toplam 1481 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA