bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 01:19
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Son Söz EROL Hocanın
19 Kasım 2009 Perşembe Saat 12:31
Bafra bld spor sürmenespor maçı bizlere şunu artık kesin ve net olarak göstermiştir, bu takım küme düşmemeye oynar

Bafra bld spor sürmenespor maçı bizlere şunu artık kesin ve net olarak göstermiştir, bu takım küme düşmemeye oynar ve bütün hesapların bu yönde yapılması gerekir….Maç sonrası telefonum susmak bilmedi ve herkesin görüşü aşağı yukarı aynı yönde idi..Nedim hocam bu takım nereye gidiyor diye sormaya başladı. EVET HAKİKATEN BU TAKIM NEREYE GİDİYOR SÖYLEYELİM BAKALIM Bu takım bu oyun anlayışı ile ve bu futbolcu kadrosunun yanlış organizesi nedeniyle küme düşmemeye oynar,bu böyle biline..Bunun üstünde düşünceleri atağa geçirmek bu kadro tarafından mümkün değil diyorum…Teknik ve taktik anlamda yoksulluk yaşamaktayız ,,ayrıca bu anlamda tedavi yapmamızın mümkün olmadığını görmekteyim.

Deplasmanda oynadığın oyun anlayışına iç saha maçlarında alternatif oyun üretmediğin sürece başarılı olman mümkün değildir…Ceza alanı önünde rakibi kabul edecek ve mücadele edecek futbolcu kadrosu ile kendi sahanda oynadığın maçlarda öne çıkacak futbolcu kadronun sana ne sağlayacağını bilemez isen bu sonuçlar kaçınılmazdır…

Daha önce söylemiş ve yazmıştım,,kadro istikrarı yok ,başarılı futbolcu ile başarısız futbolcu arasında doğru tespit yok ve bizlerde mecburen katkısız bir şekilde seyretmek zorunda kalıyoruz…20 Dindirme yapan oyuncunun bir tane isabetli pas yapamadığını görmek ve bu duruma müdahele etmemek nasıl açıklanabilirki,,stoper oynayan bir oyuncunun son beş dakikaya kadar üzerinde bir parça çamur olmamasını nasıl açıklayabiliriz.Maçın mağlubiyetle biteceği bütün herkes tarafından açık gözle görülemediğini nasıl izah edebiliriz…

Alınması gereken tedbirler acilen alınmalıdır,yoksa daha büyük sorunlar kapımızda ve bizleri tehdit etmektedir,,düzeliriz umudu yayarak alınması gereken tedbirleri almayan kişiler bu durumu tedavi edemeyecek boyutlara ulaştığında ne yapacaklar onu merak ediyorum..

Alınması gereken tedbirler nelerdir diye soracak olursanız ben nedim hoca olarak şunları sıralayabilirim…ÖNCELİKLE…1..PAHALI FUTBOLCULARIN BİR ÇOĞU GERİ GÖNDERİLMELİ VE PARA TASARRUFU SAĞLANMALI…2..EROL HOCA İSTİFA EDEREK BAFRA ADINA KOLAYLIK SAĞLAMALI..3..BU İSTİFA BAFRANIN ÖNÜNÜ AÇMAKLA KALMAYIP BAFRANIN GELECEĞİNEDE KATKI YAPACAKTIR…4..FUTBOLCU KADROSUNUN KRİTİZE EDİLEBİLECEK ANLAYIŞA KAVUŞTURULMASI LAZIMDIR VE ŞARTTIR.5..BU ANLAMDA YAPILACAK YANLIŞLIKLAR VE TELKİNLER OBJEKTİF OLMAK ZORUNDADIR YOKSA DAHA BÜYÜK SORUNLARLA KARŞILAŞABİLİRİZ…6..BAŞKAN HÜSEYİN ÇAMAŞA BU KONUDA YARDIMCI OLUNMALI VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILIP RADİKAL KARARLAR ALINMALIDIR

Ben nedim hoca olarak kimseyi incitmeden yazmak ve eleştirmek istiyorum ama, biliyorumki bazı insanlar benim bu söylediklerim dışında yönlerdirmeye gideceklerdir ve tehlike böyle daha yüksek boyutlara ulaşabilir…

EROL HOCA BANA BAFRAYA MADDİ ANLAMDA ZARAR VERDİRMEYECEĞİNİ SÖYLEMİŞ VE BENDE HERKESİN HUZURUNDA BUNU İSPAT ETMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİM..

İŞTE ŞİMDİ EROL HOCAYA SESLENİYORUM…VERDİĞİN SÖZÜ YERİNE GETEİR VE BAFRA BELEDİYE SPORUN GELECEĞİNE KATKI YAP…BU AKŞAM İTİBARI İLE BU OLAYI GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLAMANI TAVSİYE EDİYORUM..

BUGÜN ONANAN MAÇIN KRİTİZE EDİLECEK YANI KALMAMIŞ VE SÖYLENECEK SON SÖZÜ ARTIK EROL SERVET BAĞLAR SÖYLEMELİ…..

YOKSA İŞİMİZ ÇOK ZOR…..SAYGILARIMLA

Bu yazı toplam 1983 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA