bafra spor
21 Eylül 2017 Perşembe Saat 13:38
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYİRCİMİZİ YALI MAÇINA BEKLİYORUZ.
05 Mart 2010 Cuma Saat 18:33
SEYİRCİMİZİ YALI MAÇINA BEKLİYORUZ.

Bafra belediye spor Başkanı Hüseyin Çamaş Pazar günü oynanacak Yalı spor maçı ile ilgi açıklamalarda bulundu. Başkan Çamaş şunları söyledi : “ İki haftadır kazanıyoruz. Pazar günü belki de en önemli maçımızı Yalı spor ile oynayacağız. Müsabakanın bilet fiyatları sadece 1.(bir) TL. dir. İlçe halkımızı ve tüm sporseverleri bu önemli maçımıza bekliyoruz. Seyircilerimizin Centilmenlik ve fair play içerisinde takımımızı yine destekleyeceğine inanıyorum. Takımımız taraftarlarımız ile bütünleştiğinde aşamayacağı engel yoktur. Gerçekten çok zor günler geçiriyoruz. Bu zor günleri taraftarlarımız, ilçe halkımız, Türkiye’nin her yerindeki hemşerilerimiz, teknik kadromuz, futbolcu kardeşlerim, yönetimimiz, tüm personelimiz ve bizleri her zaman destekleyen Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin ile birlikte aşacağımıza inanıyorum. Yalı spor kulübü ve değerli başkanları bizleri Trabzon’da en iyi şekilde karşılamış ve ağırlamışlardı. Bizde misafirliğimizi en iyi şekilde göstereceğiz. Futbolun ve sporun ruhu da bunu gerektirir. Türkiye’nin her stadında bu ruhun hâkim olmasını istiyoruz. Takımımızın bu maçı kazanarak Bafra’yı sevindireceklerine inanıyorum. Müsabaka ancak hakemin bitiş düdüğü ile biter. Son düdük çalana kadar sahada futbolcularımız kulübede hocalarımız mücadelelerini sürdürecektir. Taraftarlarımızdan da her zaman olduğu gibi sonuna kadar takımımız desteklemelerini istiyoruz.
Bu yazı toplam 1473 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA