bafra spor
27 Temmuz 2017 Perşembe Saat 11:48
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞENOL HOCAMIZ DERTLİ …!
02 Aralık 2010 Perşembe Saat 15:01
Bafraspor.net'e çok özel...Nedim Saral,Şenol Hoca ile yaptığı çok özel röportajta genel sorunlara değindi...Nedim Hoca'nın bu haberde hiç bir yorumu yoktur...

Son yazdığım yazıdan sonra Şenol hocamızı ziyaret etmek ve görüşlerini almak amacıyla kulübe çıkma gereği duydum..Son iki maçtır oynanan futbol ve bazı sıkıntıların ŞENOL HOCA'yı rahatsız ettiğini gördüm ve bu mealde yazı yazarsam ne düşünürsünüz diyerek kendisinden izin aldım..Teknik konularda yazmayacağım için kendisine danışarak böyle bir yazı yazmamın ahlaki yönden değer taşıyacağını umduğum için izin almak zorundaydım.. ŞENOL HOCAMIZ ;Nedim hocam ben sezon başında buraya geldiğimde, kendime göre planlarım vardı ve bu doğrultuda hareket etmeyi amaçlıyordum. Fakat gelişen olaylar ve şartlar planlamalarımızda bazı değişikliklere gitmemizi zorunlu kıldı.Oluşturduğumuz bu kadronun bu ligi götürmesi gerektiğini biliyor ve elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama benim zaman zaman bunalacağımı veya insan olduğumu ve hata yapacağım anlar olduğun uda insanların anlaması gerekir.Bir antrenörün futbolcu seçimleri ve sahaya sürdüğü kadronun sorumluluğu kendisine aittir ve bedelini de kendisi öder, fakat burada maçlarımızda öyle şeylere şahit oluyoruz ki akıl alacak gibi değil... Bir futbolcunun oynayacağına kim karar vermeli Allah aşkına..Son oynadığımız maçlardaki futboldan bende memnun değilim ama gerçekler ide görmek lazım,7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik aldık ve bu olabilecek en yüksek orandır ve bazı taraftarları hala memnun edemedik ve istiyorlar ki hep benim eşim dostum oynasın.Son Boyabat maçında 2 golü yediğimizde rakip takım lehine tezahürat yapan taraftarı görünce dondum kaldım ve bu tavırlara anlam veremedim..Maçlarımızın sayısı çok az ve en ufak hatada şampiyonluk yolunda büyük yara alabiliriz, teknik manada yapılan eleştirilere her zaman saygılıyım ve asla sesimi çıkarmam, ama ; şu futbolcuyu oynat veya bu Bafralıyı niye oynatmadın diye yapılan menfi tezahüratların mantığını da anlamıyorum ve bu ancak takıma zarar verir diyorum..Sezon başında Bafra kamuoyunun kendi aralarında konuşup halletmesi gereken sorunları benim halletmemi beklemek biraz hayalcilik olur, bizler şu anda bu takımı şampiyon yapmanın hesapları içerisinde mücadele veriyoruz..Bende hata yapabilirim ve sıkıntılar yaşayabilirim ama bu sıkıntılarımı kimseye yansıtmadan görevimi yapmaya çalışıyorum ve başarılı olmadığım zaman beni burada kimse tutmaz biliyorum..Onun için başarılı olmak zorundayız ve bu işi hep beraber yapmalıyız, sadece ben bunu başaramam.. Sizlerin yani Bafralı sporseverlerin bazı sorunlarını veya isteklerini sezon sonunda konuşup halletmenize olanak var ama şu günlerde desteğe ve morale ihtiyacımız var..Zorlu maç periyotlarına başlıyoruz ,bu anlamda herkesi bizlere destek olmaya davet ediyorum, DİYEREK SIKINTILARINIDA DİLE GETİRMİŞ OLDU.. Şenol hocanın bu sıkıntılarını bir spor adamı olarak sizlere aktardım…saygılarımla..
Bu yazı toplam 3687 defa okundu.
savas kalender
BAFRANIN DERDINI HOCA DEYIL YÖNETIM CÖZMEK ZORUNDADIR
Bafrada eskiden beri memnuniyetsiz bir hava vardir,herkez kendi hayallerini sunmus ve basarili olamamistir,pisikolojik olarakta taraftar her zaman aynisi olacaktir saniyor buda her takimda aynidir,bu sorunlar hocanin deyil yönetimin sorunudur hocanin görevi takimi sampiyon yapmaktir ,sezon sonu gelince tepki veya iyi olanlari konusuruz daha cok erken, taraftar olarak suan hersey yolunda lütfen saygili olmaliyiz,destek olmaliyiz bafra icin SAYGILARIMLA
16 Ocak 2011 Pazar Saat 17:10
savas kalender
ANLAYISLI OLMAK GEREKMEZMI
Sevgili ve degerli hocamizin düsüncelerini okudum,basina gelecegi takimi tabiki kendi istegine göre kurmak gayet normaldir bende olsam aynisini yaparim, takimimizin gücüde ortada amatör kümeye göre gayet iyi bir takima sahibiz 7 mac 6 galibiyet ,1 beraberlik,kimsenin kötü yorum yapmasinin anlami yok,takimimiza destek böyle olmaz malesef,bafranin cocugunu oyntmiyor diye yorum yapmak yakismaz bizlere neden zaten iyi olan bafrali cocuklar bafrada oynamak istemiyor ve disariya gitmeyi tercih ediyor.
16 Ocak 2011 Pazar Saat 16:57
ARŞİVDE ARA