bafra spor
25 Eylül 2017 Pazartesi Saat 10:55
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ramazan Tepe İle Özel Röportaj
01 Eylül 2009 Salı Saat 01:10
Bafra Belediye Spor Başkan Adayı Ramazan Tepe Olan Üstü Genel Kongre Hakkında Röportaj Yapıldı.

Bafra Belediye Spor Başkan Adayı Ramazan Tepe Olan Üstü Genel Kongre Hakkında Röportaj Yapıldı.

Bafra Belediye Spor’a Başkan adayı olan Tepe Gurup yönetim başkanı Ramazan Tepe olağan Üstü genel kongre hakkında açıklamalarda bulundu.”Bizim Öncelikle başkanlığa adaylığımızın en büyük sebebi Bafra’ya bizlerin hizmet vermek istememiz Bundan önceki yönetim çok eleştirildi,iyi veya kötü yönetim olmuştur.Bafra Belediye Spor bir yerlere eleştiriler ve yanlış yönetilmeler sebebinden dolayı kayıplara uğramıştır.

Öncellikle Bafra Spor Kulübün de yapılmış olan seçim demokratik şekilde olmuştur,Buda Bafra’da bir şeylerin değiştiğinin anlamına gelmiştir,seçim sonrası sonuçlarında Bafra Belediye Spor Başkanı Olarak Hüseyin Çamaş Seçilmiştir,Öncellikle ben kendilerini sizlerin aracılığı ile Sayın Hüseyin Çamaş ve yönetiminde bulunan arkadaşları kutluyorum.” dedi.

Yönetimdeki seçmenlerin az kişilerden oluşması ve Bafra Belediye Spor Borcumun miktarının bilinmemesi benim yönetimim tarafından şeyh konulması sebep olmuştur.90 gün boyunca şeyh’in Her zaman takipcisi olacağız orada söylenmiş veya kalınmış bir laf değil bu…konulmasındaki amacımız Bafra Belediye Spor borçlarının miktarının kamu oyuna duyurulması,borçların ne kadar olduğunu belgelendirilmektir,Biz bunun her zaman takipçisi olacağız şuan ki kurulan yeni yönetimdeki arkadaşlarımız ve sayın ÇAMAŞ beye elimizden gelen yardıma her zaman hazırız bir şeyler şeffaf olacaksa biz bunda öncü olmak istiyoruz dedi.

Sözlerini Tamamlayan Ramazan Tepe;” Burada öncelikle Bafra Belediye Spor Bafra’mızın Kulübü şahısın değil, Bafra’nın spor kulübü… biz spor sever vatandaş olarak takımımızı en güzel yerlerde görmek ve 2.Lige yükselmesini istiyoruz eğer bu başarı gelecekse tabiî ki bizlerin ve Bafra’lıların katkılarıyla olacaktır.”dedi

Bu yazı toplam 6454 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA