bafra spor
10 Aralık 2018 Pazartesi Saat 08:58
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nedim Hoca'nın Konuğu Erol Hoca(CANLI)
14 Eylül 2009 Pazartesi Saat 17:52
Nedim Hoca İle Spor Programın Süpriz Konuğu Bafra Belediye Spor Teknik Patronu Erol Servet BAĞLAR merak edilenleri cevaplıyor.

Nedim Hoca İle Spor Programın Süpriz Konuğu Bafra Belediye Spor Teknik Patronu Erol Servet BAĞLAR merak edilenleri cevaplıyor.

Bafra Belediye Spor Teknik Direktörü Erol Servet BAĞLAR,Gözde Tv’de Nedim Hoca ile spor gündemi adlı programa konuğu olarak canlı yayına katıldı.

Gündem olarak Bafra Belediye Spor’un gidiş hattının ne zaman düzeleceği hakkında ve kamuoyunun merak ettiği soruları BAĞLAR yanıtlıyor.Spor programında merak ettiğiniz gündemde olan sorularınızı elimizden geldiği kadar sizlere önemli noktalarını yayınımızda sizlere aktarmaya devam edeceğiz….

Nedim Hoca;”Bu program benim için çok zor bir program inşallah bu program sonucunda herkes sağlıklı düşünür ve öyle olur.”dedi

Nedim Hoca;”3 Lig maçında oynadığımız oyun sizi tatmin etti  mi?

Erol Hoca;” Bu futbol beni tatmin etmedi,değişik illerden gelen futbolcularımız oldu bunların uyum aşaması kolay değil ama ileride bu futbol böyle gitmez seyircilerimizin tatmin edeceği bir futbol oynuyacağız dedi ama biraz zamana İtiyacımız var dedi.

Nedim Hoca;”Çok futbolcu transfer ettiğimiz,bu kadar transfer olduğu zaman şampiyonluk mu hedef?

Erol Hoca;” Türkiye den Örnek verim size,bu kadar transfer eden takım sadece biz değiliz ,bizden daha fazla yatırım yapanlar var.benim hedefim bu sene şampiyonluk değil…Şampiyonluk hesaplarımız önümüz sene,bu transferlerimizden 11 ve 12 si bir daha ki seneye kemik oluşturacak hemen huyum sağlayamayız.” dedi.

Nedim Hoca;”Bu kulübun basın sözcüsü kim,idareci olarak?

Erol Hoca:”ben idareci olarak bilmiyorum.yanlıs Mahmut diye bir arkadaşımız var o ilgileniyor.

Erol Hoca;”ben cumartesi günün ki küfür’ü hak etmedim.Bana küfür eden adam cıksın söylesin,bana neden küfür etti.hatam varsa ben çıkar giderim.Ben kimsenin oğlunu oynatmaya buraya gelmedim.”Bafra Spor Kulübünde bana müdür selam vermiyor,oğlunu oynatmadığım için ben kimseyi oynatmak için gelmedim.Ben kimi nerede oynatacağımı iyi biliyorum beni yönetim getirdi.

Erol Hoca;”Ben kimsenin parasını menajerlerle yedirmedim,Kimsenin parasını harcur etmedim,cumartesi günü maça hiç oynamamış,Samet’i oyna aldım bakın o çocuk daha parasını almadı.Ben hiç kimsenin parasını çalıştığım yerde yedirtmem.” dedi.

Nedim Hoca;”Marketten veresiye alış veriş yapılıyor mu?118 milyara topçu alındı mı?

Erol HOCA;”eve alıyorlar bakkaldan veresiye çünkü topçularımız daha kulüpten para alamadı.21 MİLYAR alan futbolcu yok.20 milyar alanlar sezon sonuna kadar oynayacaksa alacaklar,20 milyar alanlar 11 kemiğini oluşturacak futbolcularımız,tercihlerimizden 3 ve 4 numaralı oyuncularımız,sadece kaptanımız 5 milyar aldı” dedi.

Erol Hoca;”Ben bu zamana kadar 5 milyar bir para aldım bu zamana kadar,tüm sıkıntılarımızı geçirmek için buradayız ben 3 aydan beri çalışıyorum. saha bulamıyorum idman yapmak için…!adamlar çıkıyor bana küfür ediyor,o zaman ÇIKSIN SÖYLESİN YALNIZ ÇIKIP BANA NEDEN KÜFÜR ETTİĞİNİ SÖYLEMEZSE BEN KULÜBU BIRAKACAM.”Dedi.

Erol Hoca;”Beni malubiyet üzmüyor,elbet bu malubiyetleri hak etmiyoruz,uyum aşamasındayız.Bafra’nın dışarıdaki itibarı çok kötü ben bunu yenmek için geldim.Ben Bafra ya isteyerek geldim.Ve Bafra’yı da en güzel yere getireceğim.

Nedim Hoca;”Küfür konusunda size şahsi küfür edilmediğini söyledi,”

Erol Hoca;”Bizim zamana ihtiyacımız var kadromuz çok genç tabiî ki hatalar yapacağız,kaliteyi yakalamaya çalışacağız,küfürle bu iş yürümez,bizleri desteklemeleriniz lazım kaliteli bir ekip kurduk.Kaliteli hızlı futbol oynayacağız.Biz çok deli paralara kadro kurmadık.

Nedim Hoca;”3.Ligden hocam takım düşer mi?Futbolcularda neden gerginlik var        ?

Erol Hoca;” böyle bir şey yok bu takım düşmez,öyle bir durum yok,Bu takım idea ediyorum 3.ligde grup ta birinci olacak takımların arasında…YA nasıl gergin olamasın dakika 30 küfür yiyoruz.Stres yaptırılıyor baskı zaten futbolcularımızda var yabancılaşıyoruz bize destek vermeli Bafralı futbol severler…

Nedim Hoca;”Bafra’da Bu zamana kadar idman sahası bulamadım tek diyen teknik kişi sizsiniz?

Erol Hoca;”Yukarıdaki HALI SAHA kaldırılıp çim saha getirilmesi gerekir,futbolcunun gelişimi açısından kaldırılıp çimlenmesi lazım,Futbolcularımız için sakıncalı kötü zemini olan bir saha zemin betondan olduğu için

Nedim Hoca;”Küfür bahane edip gitmek istediğiniz yorumlar var bu konuda ne demek istersiniz?

Erol Hoca;"Daha 31 maçımız var küfür gitmek için bahane,daha 4 maç oynanmış ben neden küfür yiyorum,bir sorun varsa benle paylaşılsın,daha önümüzde çok maç var şimdiden küfür başlarsa biz ligi bitiremeyiz.” dedi

Gelen yorumların çoğunlunda Bafralı futbolcular neden ilk 11 de yok sorularını yanıtlayan Erol Hoca;”Ben hazır hissettiğim futbolcuları oynatıyorum kadromuzda Fatih Korkmaz,Fatih Kalkan,Mehmet Kahvecioğlu,Aykal ve Mustafa Pulat ben bu arkadaşların hepsinden memnunum benim oynatacağım topçular hazır olan topçular hepsi hazır olduğunda oyun oynataçam biz bir zaman aşamasındayız.bu topçuların içerisinde sadece Fatih Kalkan oynamadı onu da ilerleyen zamanlarda oynatacam benim futbolcuları oynatmayaçam diye bir durum olamaz hepsine görev vereceğim,bunun için zaman var oynatmama lüksüm olamaz Hazır bulmadığım için oynatmadım.” dedi.

Nedim Hoca:’’Hocam önümüzde Sürmene ve Gümüşhane maçları var, bu maçlar hakkında neler söyleyeceksiniz.Umutlu olabilirsiniz.

Erol Hoca:Takımımızda her geçen gün iyiye doğru bir gidiş var ve önümüzdeki maçlarda daha iyi olacağımızı biliyorum ve futbolcularımıza güveniyorum.Ama daha yolun başındayken moralimizi ve motivasyonumuzu bozucu olaylar isteğimizi kırıyor, gerginlik yaratıyor.Burada destek olunması lazım ki bu gerginliği azaltalım, futbolcularımızda rahat oynasın.

Nedim Hoca:Peki hocam az önce gelen sorudaki gibi bu 2 maçı kaybedersek küme düşme korkusu olur mu?

Erol Hoca:Bak kardeşim, öyle her isteyen istedi diye sadece Bafralı çocukları oynatmaya kalksam takım küme düşer.Onu mu istiyorsunuz.Ben kim hak ediyorsa onu oynatmaya çalışıyorum.Ama küme düşme gibi bir korkumuz yok, çok iyi bir ekibimiz var, herkes görecek.

Nedim Hoca:Hocam hiç sizle ilgili olmayan konularda da sormak ve sizden cevap alma durumları yaşıyoruz.Halbuki bazı şeylere de idareci arkadaşların cevap vermesi gerekmez mi?Mesela yaşanan bazı sorunlar bilgisizlikten kaynaklanıyor.Bu kulübün basın sözcüsü kim?

Erol Hoca:Bu konuda ben bir şey söyleyemem.İdareci arkadaşlar bu konuya bakarlar diye düşünüyorum.

Nedim Hoca:Sevgili seyirciler, aldığım prensip kararı gereği ben kendi bildiklerimi, gördüklerimi ve görüşlerimi konuğum varken söylemiyorum.İstiyorum ki insanlar sorsun, konuğumuz cevaplasın.Ben yalnız başıma yaptığım programlarda konuşacağım.Bunu da herkesin bilmesini istiyorum.Bu arada hocam, son günlerde Bafra da bir futbol üleması türedi, ve geçenlerde sizin idmanı seyrederken insanların içinde bana şöyle söyledi;Nedim hoca, nedim hoca sen hoca olmak için çok yalvardın ama seni almadılar.Ben ekranların önünde size soruyorum.Beni hoca olarak almanızı bir kere olsun söyledim mi?

Erol hoca:Kesinlikle hayır.Hatta ben size teklif ettiğim halde kabul etmediniz.Antrenörlüğü bıraktığınızı kesin bir dille söylediniz.

Nedim hoca:Erol hocam, kritik maçlara giriyoruz.Son olarak sporseverlere söylemek istediklerinizi aktarır mısınız?

Erol Hoca:İyiye doğru gidiyoruz.Ama küfür edilmesi bütün motivasyonumuzu bozuyor ve stres yaratıyor.Küfür eden arkadaşın da stres altında olduğunu biliyorum ve daha anlayışlı  olmasını diliyorum.Cumartesi gününe kadar benden gelip özür dilemesini bekliyorum.Taraftarlık böyle olmaz.Bu programda bana yer verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Nedim hoca:Bende bu programa katıldığınız için teşekkür ediyorum ve herkese iyi akşamlar diliyorum.” Dedi ve program bitti.

Nedim Hoca İle Spor Gündemi Programı GÖZDE TV’ye gelen mesajları ve yorumları  www.BafraGazetesi.com  ’dan ve www.BafraSpor.net’den  

Takip edilirsiniz.

Bu yazı toplam 2701 defa okundu.
idris nacak
rica
bu arada imkan varsa takımımızın maçlarının videolarını izleybilirsek çok seviniriz malum gurbetteyiz maçlara gidemiyoruz bu konuda inşlh çalışmalarınız vardır hocam tekrar saygılar.
15 Eylül 2009 Salı Saat 01:37
idris nacak
lütfen
ah ben maçta olcamda bafrada küfür ettircem he.az insan olun be anlayışlı olmayı öğrenin 3.lige ilk çıktığımız sene azdaha küme düşüyoduk ondan sonraki sene noldu şampiyon olduk bu adamlara biraz zaman verin kastamonu bile ..... pazara evinde yenildi.yeni yönetim yeni topçular o kadar kolaymı sanıyosunuz ha diyince iyi futbol oynamayı rijkaard bile geldiğinde 5.6. haftalara doğru üst seviyelere çıkarız dedi.bu işten anlamayan buraya yorum yapmasın az bafralı olun.hocam sizede çok tşk prgrm içn.
15 Eylül 2009 Salı Saat 01:35
ARŞİVDE ARA