bafra spor
27 Temmuz 2017 Perşembe Saat 11:49
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nedim Hoca İle Erol Servet Bağlar Röportajı(YENİ)
09 Eylül 2009 Çarşamba Saat 15:25
Nedim Hoca İle Erol Servet Bağlar Röportajı(YENİ)

Oynanan 3 maçın ardından Bafra Belediye Spor ve futbolu hakkında kamuoyunun merak ettiği bazı sorulara cevap arayan nedim hoca ,Erol hocayı arayarak randevu talebinde bulundu ve bir araya gelerek sizlerinde merak ettiği soruları sordu.Erol hocada büyük bir samimiyetle sorularımıza cevap vermeye çalıştı ,,kendisine teşekkür ediyoruz.

NEDİM HOCA: Hocam 3 maçlık periyod için neler söyleyeceksiniz ve oynanan oyun pek tatmin etmedi gibi,sporseverlerde  aynı görüşte.

EROL HOCA: İstediğimiz tabloyu sahaya yansıtamadık ,buna neden olarak henüz hazır olmadığımızı ve bazı futbolcularımın yeterli düzeyde olmamalarını söylemekle birlikte,futbolcularımın bu durumu atlatacaklarını sanıyorum ve eminim.Oynadığımız oyun sistemine bazı oyuncularımın uyum sağlayamamaları da beni başka bir oyun anlayışına yönlendirdi ve araklı maçı ile bunu göstereceğiz.Kazanacağız

NEDİM HOCA: Peki hocam oyun sistemimizle ilgili ne gibi ipuçları verebilirsiniz.

EROL HOCA: İçerde oynayacağımız maçlarda çift forvet ile oynayarak seyirci avantajımızla galibiyetler almak istiyoruz,ayrıca bu oyun anlayışımızı merkezi odak kullanarak sağlamaya çalışacağız.

Dışarıdaki maçlarımızı ise tek forvetle kanat kombinasyonları kullanarak uygulamaya çalışacağız.

NEDİM HOCA:Hocam fiziksel olarak yeterli düzey demiyiz,,ne diyorsunuz.

EROL HOCA:Şu ana kadar tam olarak yeterli düzeyde olduğumuzu söyleyemem,fakat Yozgat maçının ikinci yarısında yükselişe geçtiğimizi söyleyebilirim, beş dakika daha olsa galip gelebilirdik.Artık çıkışta olduğumuzu söyleyebilirim.

NEDİM HOCA: Fiziksel çıkışımızı tamamladığımızı söylüyor sunuz,,,,!Peki bu çıkışa cevap verecek mi futbolcularımız...o kalite var mı.

EROL HOCA: Gerekli başarıyı göstereceklerini umuyorum,acemilik çekenler oluyor ama atlatacaklardır.

NEDİM HOCA:Sık sık kaliteyi vurguladınız,fakat iki oyuncuyu fazla tanımadan oynattınız ve sonuç aleyhimize oldu.

EROL HOCA:Tavsiye eden arkadaşlara güvenerek aldım ve onattım memnunum,başarılı olduklara sürece oynatırım bu kendilerine bağlı.

NEDİM HOCA: Genel menajer istemem demiştiniz, fakat bakıyorum Bekir yiğit,i menajer olarak görüyoruz.Ne söylemek istersiniz.

EROL HOCA: Bu idari bir karardı ben karışamam,yöneticilerimizin takdiridir.

NEDİM HOCA:Peki hocam size samimi olarak sormak istiyorum,transferlerde size karışan oldu mu veya müdahil olmak isteyenler oldu mu..

EROL HOCA: Hayır,bütün transferleri ben yaptım ve kimseyi karıştırmadım.

NEDİM HOCA: Televizyon programımızda Bafra Belediye Sporun bu mali tabloyu kaldıramayacağını söylemiştim ve yaşanan zorlukları da biliyorum ,ne diyorsunuz.

EROL HOCA:Yöneticilerimizin bu işin üstesinden geleceğine inanıyorum.

NEDİM HOCA: Yücel çolak için ne demek istersiniz.

EROL HOCA:İyi bir kardeşimdir ve bana yardımları olmuştur.

NEDİM HOCA: Hocam açıkça şunu söylemek istiyorum,ben takımı 3 maç iyi izlediğimi düşünüyor ve pek umutlu olduğumu söyleyemem.İnşallah yanılıyorumdur.

EROL HOCA: Hocam merak etmeyin her şey düzelecek..

Bu yazı toplam 4608 defa okundu.
göktuğ aslan
slm
enişteme bak be bn fala enişteme güveniyorum
21 Kasım 2009 Cumartesi Saat 10:20
mustafa kara
başarılı olmak
erol hocam seni destekliyor ve başarılar diliyoruz ,yalnız yanındakilere dikkat et her hocayı yediler senide yemesinler.
11 Eylül 2009 Cuma Saat 12:42
sardan yamac
umut
Erol dayi Bafraspor ile cok guzel neticeler alacaginiza yurekten inaniyor ve basarilar diliyoruz.
10 Eylül 2009 Perşembe Saat 22:31
ARŞİVDE ARA