bafra spor
19 Eylül 2017 Salı Saat 16:25
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nedim Hoca İle Erol Hoca Söyleşisi
30 Ağustos 2009 Pazar Saat 01:55
Bafra Belediye Spor’daki Profesyonel Futbolcu imza töreninden sonra Nedim Hoca ile Bafra Belediye Spor Teknik Patronu Erol Hoca Özel bir Sohbette bulundular.

Bafra Belediye Spor’daki Profesyonel Futbolcu imza töreninden sonra Nedim Hoca ile Bafra Belediye Spor Teknik Patronu Erol Hoca Özel bir Sohbette bulundular.

Bafra spor Kamuoyunun da Merakla beklenen Bazı Konuları Nedim Hoca sordu?ve Erol Hoca Yanıtladı.Güzel bir ortamda süren görüşme yaklaşık yarım saat sürdü.

Nedim Hoca;Başka Gelecek futbolcular var mı?

Erol Hoca;Görüşmeler Sürüyor ve Görüşmelerin olumlu sonuçlanmaları halinde Bazı futbolcuları tekrar davet edeceğiz.

Nedim Hoca; Hocam En çok merak edilen yardımcı hocaların kimler olacağı idi.Bu konuya açıklık getirebilir mi siniz.

Erol Hoca; Elbette yardımcılıklarımı daha önce benimle çalışmış olan Nevzat Türkoğlu ve Gecen Yıl Bafra Belediye Spor Antrenör olan Yusuf Danışmaz Yapacaktır.Kaleci Hocası ise Gecen Yıl çalışan Apdullah Ünye ile Bir süre çalışıp sonra karar vereceğim.

Nedim Hoca; Hocam Bafra’lı Mustafa Bulat İle sözleşme imzaladınız,Bafralı Başka Futbolcular var mı? Eğer Var ise Bunlar Hakkında Size teknik bilgileri kimler veriyor.

Erol Hoca;Bafra Belediye Spor’un Tepecikle Olan Maçını seyretme fırsatı bulmuştum.Mustafa Bulat’ı oradan tanıyorum.Diğer Bafralı Futbolcular Hakkında Yusuf Hoca İle Yaptığım İstişareden sonra 3 veya 4 futbolcuya daha Bakacağım.

Nedim Hoca;Peki hocam Bu Futbolcular gecen yılki kadroda olup Oynamayan Bafralılar mı alacak?

Erol Hoca;  Evet Bana verilen bilgiler doğrultusunda bu futbolcuları idmanda seyredip ondan sonra karar vereceğim.

Nedim Hoca;Hocam Başka söylemek istedikleriniz Varsa Lütfen onları da paylaşalım.

Erol Hoca;Herkezden destek bekliyorum Bu işe emek ve gönül verenlerle beraber çalışmak istiyorum Bafra’daki Hocalarımızın Bilgi ve Birikimlerinde yararlanmak ve Faydalanmak istiyorum.Alt yapıyla da İlgili birkaç cümle söylemek istiyorum.Bafralı Hocalarımızın Özellikle Bu işe emek vermiş bilgisi teknik ve Öğreti anlayışı iyi olanlarla Çalışmak istiyorum.

Bu yazı toplam 1718 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA