bafra spor
19 Eylül 2017 Salı Saat 16:25
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nedim Hoca İle Erol Hoca Röportajı.
30 Ağustos 2009 Pazar Saat 12:27
Bu gün Saat 1530'da Bafra Belediye Spor Tesislerinde Yapılan Genc Takım Secmeleri Esnasında Nedim Hoca İle Servet Hoca Profesyonel Takımımızın Geleceği hakkında Konuştu.

Bu gün Saat 1530'da Bafra Belediye Spor Tesislerinde Yapılan Genc Takım Secmeleri Esnasında Nedim Hoca İle Servet Hoca Profesyonel Takımımızın Geleceği hakkında Konuştu.

Nedim Hoca;"Hocam Şuana Kadar Transfer edilen Futbolcular Hakkında Bilgi verirmisini?"
Erol Hoca;"Şuana Kadar 4 Futbolcu ile anlaşmaya vardık.Bir Kaleci ve 3 Tane Defans Oyuncusu...

Nedim Hoca;" Yapaçağınız Diğer Transferler Hakkında Bilgi verebilirmisiniz ?
Erol Hoca;20'ye Yakın Futbolcu ile Görüşüyoruz,Bunlardan Yaklaşık Olarak 15 Tanesini Transfer Etmeyi Düşünüyoruz.Burada Öncellikle Yönetici Arkadaşlara Bana Kendi Kadromu Kurmak için Gösterdikleri Hoş Görü İçin Teşekkür ediyorum.

Nedim Hoca;Hocam Hedefleriniz ve Öncelikleriniz Neler Olacaktır?
Erol Hoca;Kendimize Belirgin Bir Hedef Koymadık,ama Kendimize Göre de Düşündüklerimiz var.Savaşan ve Alkışlanan Bir Takım Yaratmaya Çalışacağız.Öncelliklerimiz Arasında Bir Takım İskeleti oluşturup ve Transfer Ettiğimiz Futbolcuları Enaz iki Üç Yıllık Sözleşme Yapıp Geleçeğin Takımını Kurmak,Bu Arada Bafra'daki Spor Adamları İlede İrtibatta Olacağız

Nedim Hoca;Hocam Süper Genç ve Alt Yapı İle İlgili Düşünceleriniz Nelerdir?
Erol Hoca; Süper Genç Ligine Katılacağız ve İyi Bir Alt Yapı Futbol Takımı Grupları Oluşturmaya Bakacağız,Bu Oluşumu Sağlarken Alt Yapı Hocalarımızıda Belli Bir Sistem İçersinde Çalışmaya tabi tutacağız,Sistemli Çalışmaya Uymayan Gider Yenisi Gelir.Alt Yapıdan veya Bafra'lı Gençlerden Enaz 2 Futbolcu A Takım Kampına Alınacaktır.Umarım Öncelliklerimizde ve Yapmak İstediklerimizde Başarılı Olabiliriz.
Bu yazı toplam 2945 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA