bafra spor
15 Haziran 2019 Cumartesi Saat 21:01
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hüseyin ÇAMAŞ U18 Futbol Takımı Bizim Gurur Kaynağımız
20 Ekim 2009 Salı Saat 11:37
Bafra Belediye Spor bu sene ilk defa Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 futbol takımını kurarak Karadeniz Bölgesinin 2009-2010 sezonunun ilk maç stardın da galibiyetle başladı.

Bafra Belediye Spor bu sene ilk defa Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 futbol takımını kurarak Karadeniz Bölgesinin 2009–2010 sezonunun ilk maç stardın da galibiyetle başladı. İlk olarak kendi evimizde Trabzon AŞ Sporla karşılaşmamızı yaptık. Maç sonunda güzel bir galibiyetle ayrıldık. Bu da sevindirici bir olaydı. Maça olan ilgi bizleri oldukça sevindirdi. Tribünlerin doluluğunda 7’den 77’e herkesin çocuklarımızın ve bayanlarımızın ve diğer taraftarlarımızın hep bir ağızdan gençlerimizi desteklediler. Bu arada A takımın Teknik Direktörü Erol Servet BAĞLAR hocamız nezaretinde futbolcular da gençlerimizi izlediler.

İlk göreve geldiğimiz anda neler yapabiliriz ve Bafralı gençlerimizi spora olan ilgililerini nasıl artırabiliriz düşüncesi içerisinde bulunarak bir futbol okulu kurmayı düşündük. Tesislerimizde Sabah: 9.00’da başlayan idmanlar akşam saatlerine kadar her kategoride bulunan gruplarımız hocaların nezaretinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu sene ilk olarak kurduğumuz Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 takımı başarılı karşılaşmalar yapacaklardır. Ben ve yönetimim olarak U18 futbol takımımızın Teknik Direktörü Adnan ÖZPOYRAZ ve yardımcı hocalarını ve genç futbolcularımızı kutluyorum. Bizleri oldukça gururlandıran bu takımımız da genç neferler çıkacağına eminim. Buradan A takıma yetişecek gençlerimiz gurur kaynağımız olacak dır. 25.10.2009 Pazar günü saat:13.00’da Çorum’da Ulu kavak stadında Çorum Sporla karşılaşacaktır. 3 puan alıp galibiyetle dönmelerini bekliyoruz. Bizler futbol okulumuz da zeki, çevik ve ahlaklı bir sporcu yetiştireceğiz. Bu hassasiyeti hocalarımız futbolculara yaptığı idmanlarda göstermektedirler.”Dedi.
Bu yazı toplam 1794 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA