bafra spor
21 Eylül 2017 Perşembe Saat 13:39
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HELİM BALAKÇI ve ALİ BAYRAKTAR OLAYININ İÇ YÜZÜ..!!
03 Eylül 2009 Perşembe Saat 15:50
Peki Ne Oldu Neler Yaşandı da Ali Bayraktar ve Helim Balakçı Görevden Alındı

HELİM BALAKÇI ve ALİ BAYRAKTAR OLAYININ İÇ YÜZÜ..!!

Önce ; bu arkadaşlar için teklifler sunuldu ve gerekçeler ortaya konuldu, gerekçe neydi ; bizler idareci olmakla birlikte işlerimizin yoğunluğu dolayısı ile kulüp içi ve dışı meselelerle yeteri kadar ilgilenemediğimiz için bizleri temsil etmesi için ali bayraktar ve helim balakçı yı  göreve tayin etmek üzere yönetime sunuldu. Bunun üzerine  bu konuyu görüşmek üzere  yönetim kurulu uzun bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan  olur kararı çıktı ve bu arkadaşlara görevleri tebliğ edilmek üzere  iki idareci arkadaşa  yetki verildi bu esnada sayın belediye başkanı  Zihni Şahin`den okey alındı.

Murat Cevahir ve Erkan Pişkin  görevlendirilen  idarecilerdi,tebliğ ettiler ve Ali Bayraktar ile Helim Balakçı hayırlı olsun denerek göreve başladılar. Bu gelişmeler bütün kamu oyunun  bilgisi dahilinde yaşandı.

Fakat ; GÖZDE TV  Ekranlarında yayınlanan  Nedim Hoca İle Spor Gündemi  Programına  Konuk Olan  Bafra Belediye Spor  Teknik direktörü  Erol Servet Bağlar Hocanın sarfettigi  kelimelerden sonra ne olduysa bu arkadaşların Görevleri geri alındı,yanlış anlaşıldı derken  yönetim kurulu bir daha toplandı yine göreve davet edildiler ,fakat yine aynı şey oldu bu arkadaşlar tekrar görevden alındılar.

Peki Ne Oldu Neler Yaşandı da Ali Bayraktar ve Helim Balakçı Görevden Alındı;

Ben Nedim hoca Olarak Görev Alıp almamaları konusunda bir Şey söylemek istemiyorum ve haddim de değil ama uygulanan  yöntemi ve görevlendirilen Murat  Cevahir ve Erkan Pişkinin ne kadar zor duruma düştüğünü bir spor adamı olarak anlaya biliyor,Helim Balakçı ve Ali Bayraktara yapılan bu yanlışlıkları ahlaken eleştiriyorum.Hangi güç devreye girdide bu oluşumu engelleyerek bu şahısları kamuoyu önünde yıpratmaya yeltendi ayrıca Hüseyin Çamaş gibi iyi niyetine inandığım bir başkana bu  komplolar reva görüldü.

Acaba ; bu iki idareci arkadaşa bu yolla entrika yapmaya çalışanlar mı var?

Öyle ya,madem görevden alınacaklardı,neden görev verildi,acaba bir taşla 4 tane kuş vurmak isteyen ve kulüp içinde bilgili  insanlara tepki koymaktan cekinmeyen  kişilerin  olması rahatsızlık mı veriyordu ben  şahsen öyle olduğuna inanıyorum. Bu olaylar iki idareci arkadaşta da küskünlük yarattı kanaatindeyim,iki üç gün kulüp den  uzak kalan bu idarecilere bu seferde başka kelime oyunları ile  yıpratma senaryoları ortaya konulmaya başladı. Oysaki ben nedim hoca olarak bu iki idareci arkadaşın hangi sorumluklar altına imza atıklarını çok iyi biliyorum ve sorumluluk bende diyerek ne kadar zarar verenleri de çok iyi biliyorum.

Yani meselenin özü ve sözü şudur ; idari yönetimin aldığı kararı hangi güç  engelliye bilir ki ?

Mesele budur ve biz burada kukla mıyız tavrı koyarak  birkaç günlük küskünlük sendromu  gösteren iki idareci arkadaşa da  hak vermek gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bu iki idareci arkadaşın Bafra belediye spora`a gelir sağlamak amacı ile yaptıkları girişimlere balta koyanları da öğrenmiş bulunmaktayım bu konuda ki çarpıcı açıklamalarımı da  önümüzdeki pazartesi günü GÖZDE TV de Nedim Hoca İle spor Gündemi Programında masaya yatıracağım.

Bu yazı toplam 3193 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA