bafra spor
25 Eylül 2017 Pazartesi Saat 10:51
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HEDEF LİG`DE KALMAK
06 Ekim 2013 Pazar Saat 02:22
930 Bafraspor kongresine katılan tüm arkadaşlarımıza bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

1930Bafraspor Başkanı Hüseyin Çamaş açıklamasında,”1930 Bafraspor kongresine katılan tüm arkadaşlarımıza bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim.Belediye Başkanımız Zihni Şahin bizleri en yakın şekilde tarif etti.Hiç bir zaman kendisi bizlerden yardımlarını esirgemedi.Her zaman da yardım edeceğini ifade etti.Bunun içinde kendisine sizlerin huzurunda ayrıca teşekkür ederim.” Dedi.

FAZLA BİR LAFA GEREK YOK!

Geçmişi fazla irdelemeyen Hüseyin Çamaş,”Fazla bir lafa gerek yok.Bu saatten sonrada fazla ağlamanın bizlere de bir faydası yok.Bizler neye talip olduğumuzu çok iyi biliyoruz.Nasıl bir göreve geldiğimizi de biliyoruz.O oldu bu oldu diyerek bir şeyler yapmanın bir anlamı yok.Yeni yönetimimizle beraber Bafra’mıza güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum.İnşallah bundan sonra icraatlar konuşur diyorum.Burada olduğunuzdan dolayı bizlere destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.Ben adaylığım sürecinde borçlarla ilgili konuştuğum zaman o günkü hadiselere çözüm noktasını o günde anlattım.İnsanların bu olaya talip olması gerektiğini de söyledim.Çözüm noktasında neler olacağını da söyledim.Bu gün göreve geldik o günkü şartlarla ne söylediysem yeni yönetimimle beraber o şartlar olacaktır.Bunları söylerken de o insanlar bu göreve talip olsunlar istedim.Çünkü bu sene ile beraber 5 tane kongre yaptım .Şu saatten sonra bir şey demenin hiçbir manası yok.İnşallah sizlerin desteklerinle beraber ,İçeride ve dışarıdaki tüm Bafralılarımızla,taraftarlarımızın desteği ile Bafraspor’u güzel yerlere getireceğimize inanıyorum.” Dedi.

ÖNCELLİK LİGDE KALMAK!

Hüseyin Çamaş,”Biz çok zor şartlar altında göreve geldiğimizde o zamanda söylemiştik.Bu takımda şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok.Şampiyonluk hedefimiz yok dediğimizde de bir takım dedikodular oldu.Bu takım küme düşer,bu takımdan bir numara olmaz dediler,ama takım şampiyon oldu.Bu seneki hedefimiz öncellikle takımımızın kümede kalması ve ligde kalarak bir dahaki yıl içerisinde piyasada insanların konuştuğu takım olmak eğer takımımızı ligde bırakırsak borcumuzu da bir şekilde ödemiş oluruz.” Diyerek kongrede konuşmasını bittirdi. 

Bu yazı toplam 1390 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA