bafra spor
23 Ocak 2018 Salı Saat 23:46
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erol Servet Bağlar Samsunspor'da Faaliyete Geçti!
19 Ocak 2011 Çarşamba Saat 19:33
BafraGazetesi Spor Yazarımız ve Spor'dan sorumlu Nedim Saral Son yazısında,Samsunspor'a Yardımcı Antrenör Secilen Erol Servet Bağlar Hakkında Bakın Neler Söyledi.

Yerel bir gazetede Bafra ve Bafra belediye sporla ilgili verdiği röportajı okuyunca Pes vallahi dedim. İşin içinde olmayan biri olmasam bende inanacaktım vallahi. Bafra’dan ayrılma sebeplerini söylerken prim konusunu gündeme getirmesi tamamen yalandır ve verilen primlerin ne kadar olduğunu burada yazsam üçüncü lig için çok yüksek bir rakamOlduğunu herkes teyit edecektir. Takımdan ayrıldığında Bafra belediye spor 2 sıradaymış, evet son takımdan bir üstte idik,Tabi gazeteci genç nereden bilsin atıp tutacağını.Bu yazımı okuyacakların daha iyi anlayabilmeleri için EROL SERVET BAĞLAR’ın Bafra’ya nasıl geldiğini ve neler yaptığını kısa olarak buradan yansıtmak lazım diye düşünüyorum. Geldiği ilk gün beraberinde TANJU ÇOLAK, YÜCEL ÇOLAK, NAFIZ TURAL, BENLİ BİROL, VARDI, belki benim göremediğim birkaç menajer daha vardı. Öyle bir hızlı hareket ettiler ki ne olduğunu kimse çözemedi. İmza attıracağı futbolcuları üçüncü lige göre öyle astronomik rakamlara imza attırdı ki, yöneticilerimizi uyarmasam her futbolcuya 3,4 yıllık sözleşme yaptıracaktı ve peşinatlar uçacaktı. Aynı futbolcular bir yıl önce başka takımlarda bizden aldıkları ücretin dörtte birine dahi oynamamışlardı. Ayrıca ordu halinde futbolcu seçmeleri yaparak buradaki insanları öyle güzel avuttular ki idarecilerimiz daha sonra anladı fakat iş işten geçmişti. Seçmelere gelen futbolculardan alınan komisyonlarda işin bal kaymağı oldu. Daha sonra ki günlerde yaptığım girişimler sonucu ortaya öyle bir tablo çıktı ki Bafra adına üzülmemek elde değildi. Transfer olan futbolcularımızın birçoğu aldıkları ücretlerin büyük kısmını bazı kişilere komisyon olarak vermişler.3 veya 4 yıllık sözleşme imzalatabilselerdi alacakları paranın boyutunu herhalde tahmin edersiniz. Komisyonları kimlerin aldığını yazmama gerek var mı bilmiyorum. Her halde anlaşılmıştır sanırım. Süper genç takımı kurarak büyük iş yaptığını söylüyor, acaba Bafra da ki dostlarını avutmak için ne yapacaktın sırtın damı taşıyacaktı. Onları oyalayacak bir takım lazımdı ve onları da oraya monte ederek buradaki korktuğu insanların önünü kesmeye çalıştı. Buradaki yandaşları ile başardı ve belli bir süre idare etti.Bafra’dan nasıl gönderildiği konusunun bir numaralı muhatabı bu satırların yazarıdır.Fazla açıklamakta istemiyorum. Burada kamuoyuna yazmaya kalsam herkes küçük dilini yutar ve ne ile karşı karşıya olduğu daha iyi anlar. Samsun spor hakkında yazı yazmak haddime değil ve yazmamda, ama Bafra ile ilgili verilen demecin karşılığında ben NEDİM HOCA olarak bir şeyler yazmalı idim ve Bafra kamuoyu bunu benden bekler. Her iktidarın adamı olmak güzel bir taktik olsa gerek ve maşallah herkes yutuyor. Samsun sporlu idareci arkadaşlara tavsiyem şudur İstanbul camiasında ÇORBACILAR diye kimleri konuşuyorlar. Samsun spor başkanı çocukluk arkadaşım olmasına rağmen ona ulaşmaya bile çalışmadım, AMA YEREL GAZETEYE BU DERECE PİŞKİNLİKLE VERİLEN DEMECE SESSİZ KALAMAZDIM. Samsuna yazık olmaz inşallah. Takdir onların. SAYGILAR. Bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz; ama bütün insanları Her zaman kandıramazsınız.(LİNCOLN)…..
Bu yazı toplam 3004 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA