bafra spor
10 Aralık 2018 Pazartesi Saat 09:50
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EROL HOCAYA YAKIŞMADI..
12 Ekim 2009 Pazartesi Saat 16:22
EROL HOCAYA YAKIŞMADI..

EROL HOCAYA YAKIŞMADI...!!!

TFF 3 Lig`de mücadele eden temsilcimiz Bafra belediye spor yalı spor`la oynadığı müsabakada mağlup olunca maç sonrası taraftar ile Erol hoca arasında polemikler yaşanması Bafra’nın spor gündemine damgasını vurdu.

Yalı Maçı sonrası kötü futbola tepki gösteren taraftar yönetimi ve Erol servet bağlar`ı istifaya çağırdı.

maç sonu dağılmayan taraftar stat önünde takım çıkarken Hakan BOZKURT ADLI Taraftarın hocaya seni istemiyoruz istifanı ver demesi Erol servet bağları baştan çıkarttı.

Bir spor adamına yakışmayan hareketler sergileyen Erol servet Bağlar sinirini alamayıp taraftarın üstüne yürüdü bunun üzerine Bağlar "Benim istifa etmeme sen mi karar vereceksin ulan dedi.

Bunun üzerine vatandaşlar ve polisin müdahalesi ile olay yatıştırıldı.ancak taraftar bu tepkiyi proteste etmek için kulübe yürüdüler.

Şimdi soruyorum siz değerli www.BafraGazetesi.com okuyucularına ;Daha önce nedim hoca ile spor gündemi programına katılan Bafra belediye spor teknik direktörü Erol hoca şu cümleleri sarf etmişti

"Takım kötü oynaya bilir maçı da kaybederiz ama küfür yanlış olur ben eleştirilere açık biriyim istifa isteye bilirler ona da saygı duyarım ve karşılıklı sorunları hallede biliriz ben taraftarıma sahip çıkarım."demişti.

Şimdi takıma 90.Dakikada tezahürat eden taraftar ikinci yarı maça katkı sağlamak adına karşı açık tribüne giden taraftarımız neden hocanın saldırısına maruz kaldı soruyorum?? Erol hoca siz değ ilmiydiniz yoksa bu sözleri söyleyen,sizin samimiyetiniz bumu Burada taraftara saldırmak mı gerekiyor sizin burada bunu yapmanız Bafra spor Camiasında bir ilktir.

Bunun cezasını yönetim veremiyorsa, bugün bizzat sitemizi ziyaret eden taraftar grubu liderleri gerekenleri her maçta Biz YAPACAGIZ diyerek tepkilerini dile getirdiler.Ayrıca EROL SERVET BAGLAR İSTAFA ETMEDİGİ SÜRECE MAÇ ÖNCESİ

BAŞLAYARAK MAÇ BİTENE KADAR İSTİFAYA DAVET ÇAĞRIMIZI YÜKSEK SESLE İFADE EDECEGİZ DEDİLER.

Bu akşam gözde TV deki spor gündemin dede bu isteğimizi yineleyeceğiz,EROL HOCA YA İSTİFA EDECEK YA EDECEK BUNUN BAŞKA YOLU YOK DEDİLER.

Her türlü imkanı tek başına kullanan bu hocanın takımımızın küme düşmesine sebep olmasından endişe ediyoruz ve bu duruma bir an önce çare bulunulmalı diyoruz.

Taraftar gurubunun ısrarla konularının takipçisi olacaklarını ve bize yapılan bu saygısızlığı

Affetmemiz mümkün değil dediler.

BafraGazetesi
Bu yazı toplam 2002 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA