bafra spor
15 Haziran 2019 Cumartesi Saat 20:36
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çamaş,"Olaylar abartıldı"
16 Ekim 2010 Cumartesi Saat 21:57
1930 Bafra Spor Başkanı Hüseyin ÇAMAŞ bizler her zaman centilmenliğimizi elden bırakmadık ve bırakmayacağız diyerek, takımın yapmış olduğu ilk karşılaşma konusunda bir basın toplantısı düzenledi

Çarşamba Spor maçı sezonun ilk açılış maçıydı. Bizler için önem sarf eden bir karşılaşmaydı. Bu açılış maçını güzel bir galibiyetle sonuçlandırdık. Bu galibiyette rol alan hocalarımıza, oyuncularımıza ve taraftarlarımıza hepsine teşekküre ediyorum. Çok güzel bir başlangıç yaptık. İlk hafta olmasına rağmen belki istediğimiz oyunu oynayamadık. Ama 3 puanda güzeldi, netice ve sonuçta güzeldi. İnşallah bu moral ve motivasyonla haftaya Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Yozgat Sorgun Belediye Spor maçına daha moralli gideceğiz. Oradan da 3 puanı alıp evimize geri döneceğiz. Galibiyet serilerimizle beraber yolumuza devam etmek istiyoruz. Uzun bir maraton bizi bekliyor, 20 maçlık bir periyot. Bu periyodu ne kadar kazasız ve sıkıntısız atlatabilirsek puan yönünden o kadar bizim için iyi olur. İyi bir takım kurduğumuza inanıyorum.
 
Hocalarımızın nezaretinde oyuncularımızın Çalışmaları devam ediyor. Yalnız galibiyetimizin ön plana çıkması esnasında yayın kuruluşların 1930 Bafra Spor-Çarşamba Spor maçında oynanan oyunda skordan ziyade olaylar damgasını vurulmuş gibi görüldü. Halbuki yaşanan olaylar o kadar da abartıldığı gibi değildi. Çünkü maç öncesi çok güzel dostluklar yaşandı. 2 kulüp arasında husumet varmış gibi bazı kesimler tarafından en başta kavga çıkacakmış gibi herkes bir beklendi içindeydi. Biz her iki takım kulüp başkanları ve yöneticileri ve taraftar temsilcilerini bir araya getirdik. Geldiklerinde çiçeklerle karşıladık.
 
Maç sonrasında taş atma olaylarında her hangi bir yaralanma olmadı. Bu zaten bir anlık olaydı. Maç esnasında karşılıklı taraftarlar birbirlerine kötü tezaaruhatta bulunmadılar. Sevicimizi tam anlamıyla yaşayamadık. Bundan böyle takımımız daha iyi olacak. 2 ve 3 daha transfer ettiğimiz oyuncularımız var. Bunlarda yakın zamanda kadroda yer alacaklar. Onlarda kadroda yer aldıklarında seyir zevki verecek bir takım oluşmuş olacaktır. Bunda sonraki maçlarımızda Bafralı taraftarlarımız bekliyoruz. Takımlarına sahip çıkmalarını ve desteklemelerini istiyoruz. Yönetimimizle yapacağımız toplantı sonrasında Yozgat Sorgun maçına taraftarlarımızı götürmeyi düşünüyoruz. Futbol seyircisiz olmuyor. Moral ve motivasyon önemli, futbolcular çim sahada oynarken arkalarında taraftarı gördüklerinde 12. adam desteği alırlarsa 1930 Bafra Spor başarılara imza atacaklardır. Yozgat Sorgun amacından da 3 puanı kasamıza koyup evimize döneceğiz.  
Bu yazı toplam 3334 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA