bafra spor
21 Eylül 2017 Perşembe Saat 13:40
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇAMAŞ "Taraftarlarla Herzaman Ele Ele" Dedi
05 Şubat 2010 Cuma Saat 17:42
2009-2010 sezonun da güçlü bir başkanla yola çıkan Bafra Belediye spor yolunda ilerlemeye devam ediyor.

3.lig klasman 4.grupta mücadele eden Bafra Belediye Spor Gümüşhane maçı öncesi A Takım oyuncuları çok sıkı idmanlarını sürdürürken bir yandan da taraftar Pazar günü için kendi hazırlıklarını sürdürüyor. 2009-2010 sezonun da güçlü bir başkanla yola çıkan Bafra Belediye spor yolunda ilerlemeye devam ediyor. Her zaman takımının yanında olan Kulüp Başkanı Hüseyin ÇAMAŞ spor benim için vazgeçilmez bir ilgi odağım. Spora olacak her destekte her zaman hazırım ve görev için varım. Bu sezonda yönetim kurulumla beraber güzel başarılara imzalar attık. Kulübümüz minik takımından tutun A takıma kadar birçok futbol dalında müsabakalara katılıyor. Bu bizim için gurur vermektedir. A takımımız bu hafta sonu Pazar günü kendi evinde Gümüşhane Sporla karşılaşacaktır. Klasman maçlarımızda 1 beraberliğimiz, 1 de yenilgimiz var. Artık bu gidişe bir dur diyerek Pazar günü galibiyet meşalemizi yakarak yolumuza galibiyet serisiyle devam etmek istiyoruz. İlk öncelikle bu konuda Teknik Direktör Murat Küçük ve heyetine ayrıca futbolcularıma güveniyorum. Pazar günü bir bayram havası yaşatacaklardır bizlere. Türkiye’nin il ve ilçe takımları arasında taraftarımız sıralamalarda güzel bir yerdedir. Bizleri her zaman iç ve dış maçlarda desteklemektedirler. Bizleri yalnız bırakmayan bu taraftarımız sahada centilmence her zaman takımını desteklemiştir. Türkiye’nin bir ucunda bile olsa yağmur, çamur demeden araçlara dolarak ellerinde kırmızı siyah renkli bayraklarıyla stadyumları doldurarak ayaklara kaldıran bu taraftarımız büyük bir ses getirmektedir. Ben ve yönetimim her zaman onlarla beraberiz. Bu hafta Pazar günü saat:13.30’da kendi evimizde Gümüşhane sporla yapacağımız karşılaşmada stadyumun hiçbir yerinde boş koltuk kalmamasını ve bir bayram havasında geçmesi için bütün herkesi bekliyorum. Samsun ilimizin ve ilçesinden tüm sporseverleri de bekliyoruz. Taraftara sesleniyorum haydi diyorum bu bayram havasını hep birlikte yaşayalım.
Bu yazı toplam 1244 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA