bafra spor
21 Eylül 2017 Perşembe Saat 13:39
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİZ HEDEFİMİZİ BİLİYORUZ
03 Kasım 2009 Salı Saat 12:06
3.Lig 4.Grupta mücadele eden Bafra Belediye Spor futbol takımı hedefinin çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

BAFRA BELEDİYE SPOR BAŞKANI HÜSEYİN ÇAMAŞ

Z HEDEFİMİZİ BİLİYORUZ…

3.Lig 4.Grupta mücadele eden Bafra Belediye Spor futbol takımı hedefinin çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

2009–2010 sezonunun 2. devre maçını ilk olarak Bulancak’ta Bulancak Sporla başlayan Bafra Belediye Spor futbol takımımız güzel bir galibiyet ve sonuçla hak edeceğimiz yere adım adım yaklaştığımızın seslerini duyurdu. Bulancak Spor karşısında 5–0 ‘lık gibi bir galibiyetle sonuçlanan karşılaşma da oldukça gururlandık. Karşılaşmanın 1. yarının 7. dakikasında Ahmet’in ilk golü atmasıyla birlikte hem bizleri hem de taraftarı oldukça sevindirdi.

Sezon başından bu yana her zaman söylediğim gibi yönetimime, hocalarımıza ve futbolcularımıza çok güveniyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN’e de teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlerin ve Bafra’lının yüzünü güldüren takımımıza sonsuz teşekkürlerimi belirtmek istiyorum. Her geçen gün bir üst kademeye yükselen Bafra Belediye Spor futbol takımımız kırmızı siyah formasının hakkını yeşil sahalarda vermektedir. Birlik ve beraberlik duyguları içerisinde bizleri kimsenin tutamayacağını belirtmek istiyorum. Bizler maçlarda kardeşlik, dostluk ve centilmenlik yolunda ilerlemek istiyoruz.

Bafra Belediye Spor futbol takımı Bafra duyguları taşıyan ve gönlü Bafra’yla dolu olan kişilerin takımıdır. Her zaman yapıcı olmamız lazım. Futbol takımımız Bulancak maçın ardından1 günlük izin verildi. Salı günü tekrar takımımız tesislerde bir araya gelecekler. 08.11.2009 tarihinde Pazar günü kendi evimizde Yimpaş Yozgat Sporla yapacağımız karşılaşma için taraftarının önünde mücadele edecekler.

Bu yazı toplam 1203 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA