bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 01:19
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN ŞAHİN SCC BERLİN HENTBOL TAKIMINI AĞIRLADI
11 Nisan 2012 Çarşamba Saat 21:39
Almanya’nın Berlin şehrinin değişik okullarında öğrenim gören SCC Berlin hentbol kulübü sporcuları, ilçemize kamp için geldiler

Almanya’nın Berlin şehrinin değişik okullarında öğrenim gören SCC Berlin hentbol kulübü sporcuları, ilçemize kamp için geldiler. SCC Berlin hentbol kulübü kafile başkanı Mustafa Karaca'nın Bafralı olması kafilenin Bafra’da kamp yapmasında etkili oldu. Bu nedenle kafile hem ilçemizi ziyaret edip hem de kamp yapmak amacı ile ülkemizi ve ilçemizi tercih etmiş oldular. SCC Berlin hentbol takımının Samsun ve Bafra’da ki hentbol takımları ile turnuva yapılması planlanıyor. SCC Berin Hentbol takımı kafilesi Bafra belediye başkanı Zihni Şahin ile öğle yemeğinde bir araya geldiler. Kafilesi sözcüsü sn. Bernd Kunze tarafından başkan Şahin'e hediye takdim edildi. Başkan Şahin “ SCC Berlin hentbol takımının ilçemizi tercih etmesinden memnuniyet duyduk. Sayın Mustafa Karaca, Sayın Bernd Kunze, takımın tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Sporcularımıza hem sportif faaliyetlerinde, hem de öğretim hayatlarında başarılar diliyorum. Bizlerde geleneksel misafirperverliğimiz gösteriyoruz. Bu tip ziyaretlerin artması ve ilçemizden pozitif izlenimlerle ayrılmaları için gerekli olan çalışmaları yapmaktayız.” Dedi.
Bu yazı toplam 1709 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA