bafra spor
25 Kasım 2017 Cumartesi Saat 01:18
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Çamaş`dan Basın Açıklması
29 Ekim 2011 Cumartesi Saat 15:24
Son günlerde internet sitesinde şahsım ve yönetim kurulu adına yazılan haberler bir açıklama yapma gereği duymuş bulunmaktayım.

Son günlerde internet sitesinde şahsım ve yönetim kurulu adına yazılan haberler bir açıklama yapma gereği duymuş bulunmaktayım.

3 sezondur 1930 Bafra Spor Kulübü başkanlığını yürütmekteyim. İlk sezonumuz da yaptığımız başarısızlık üzerine daha sonraki seçimlerde aday olmayacağımı gazetelere, internet sitelerine ve sosyal medya ya demeçler vererek başkanlık yapmak isteyenlere davetiye çıkarttığım unutulmamalıdır. Daha sonraki yapılan 2. kongrede de 1. turlarda aday çıkmayınca, 2. turda da kimse sahiplenmeyince zoraki de olsa bunun içerisinde kendimizi bulduk.

Başkanlık yaptığım bu süreler içerisinde eski Hüseyin ÇAMAŞ ne isem bu süreler içerisinde de o oldum.           
Hakkımızda yazılan yazılar ve yorumlar üzerine asla yazı yazmadığım gibi yazılan eleştirileri, yorumlara cevap dahi vermedim. Mizacım gereği futbolun içinde var olduğuma inandığım eleştirileri saygıyla karşıladığımıza inanıyorum.

Fakat son yazılan yazıları haber niteliği taşımakta uzak kişiselleştirilmiş yazı ve yorumlar karşısında sessiz kalmam mümkün değildir. Daha önce çıkan haberlerde yanımdaki kişiyle konuşup işaret ederek Muhammet hocayı istifa diye bağırtmışım.Okuyanlar için söylüyorum bu kadar senaryoya pes doğrusu diyorum. Bu haber çıkmadan önce Muhammet hocaya yönetim olarak arkasında olduğumuzu bizzat söyledim ve bir gün sonra bu haber çıktı.           
HAİN, HIRSIZ,ARSIZ,HOVARDA VE PAVYON gibi yakıştırmaların ne amaçla yazıldığım anlamamakla birlikte şahsım ve yönetim kurulu adına kabul edemem.           
Ümit hocanın gönderilişi ile ilgili olarak fırsatçı habercilik yapılması ise doğrusu ise doğrusu yadırgadığımı belirtmek isterim.           
Ümit hocayla aldığımız referanslar üzerine sezon başında anlaştık. Ancak sezon başladıktan gidiş süresi içerisine kadar devamlı olarak yönetimiyle, genel kaptanıyla zaman zaman futbolcusuyla sorun yaşatan bir hocayla mağlubiyeti beklemeden galip geldiğimiz maçtan sonra medeni olarak yollarımızı ayırdık. (Bu sorunları burada yazmayı etik bulmadığım için ayrıntılara girmiyorum. Ümit Hocanın maddi boyutunun belli bir kısmını yönetim kurulu olarak cebimizden karşılayacağımızı kamuoyuna duyurmak isterim.           
Cebimizden para çıkmadığı anlamındaki yazılar ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu süre içerisinde paramızı da ve çekimizi de kullanmaktan çekinmedik. Özellikle bir çek konusunda 1 senedir Bafra sporun parası heba olmasın diye çektiğim sıkıntıları yakın çevremizde olan insanlar bilir.           
Başkan olarak hatalarım olmuştur ve bundan sonra da bilmeyerekte olacaktır. Fakat yapılan hain, yetim hakkı gibi ifadeleri asla kabul edemem. Yenilen bir para varsa bende haram,zehir-zıkkım olsun derim.

NEDEN’ NİÇİN gibi sebepler araştırılmadan, sorulmadan yapılan yazıları, yorumları uygun bulmadığımı kamuoyuna belirtmek isterim. Bir haber yapılırken Bafra’da yaşıyoruz. Bu haber ile ilgili bilgiler istendiğinde de kamuoyuna aydınlatmak bizim görevimiz. Ayrıca 3 dönemden bu yana gazetelerde çıkan haberler de gazeteciler veya bizim basın sorumlumuz bizim adımıza zaman zaman açıklamalar yaparlar. Samsun haber gazetesinde çıkan haberde bunun gibidir. Samsun Haber gazetesiyle Bafra Haber’ e cevap verme gibi bir uslüp içerisinde kesinlikle olmam.  

Bu yazıyı Fatsa Spor maçından önce yazdığım için sonuç ne olursa olsun gerçekler önemlidir. 

Hüseyin ÇAMAŞ ve 1930 Bafra Spor Kulübü olarak kendi dönemimde ilgili olarak veremiyeceğim hiçbir hesap yoktur. Yapılan eleştirileri ve tavsiye niteliğindeki yorumları saygı ile karşıladığımı spor kamuoyuna duyururum.
SAYGILARIMLA..

1930 BAFRA SPOR KULÜP BAŞKANI
            HÜSEYİN ÇAMAŞ
Bu yazı toplam 2237 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA