bafra spor
25 Mayıs 2019 Cumartesi Saat 17:57
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bafraspor ağırlık çalışması yaptı
21 Ocak 2013 Pazartesi Saat 12:11
Bafraspor ağırlık çalışması yaptı

Tesislerde kampını sürdüren 1930 Bafraspor'un kampın bu günün de sabah ağırlık çalışamaları yaparken öğleden sonra ise çim sahada antremanlarını sürdürdü.

Kısa açıklamada bulunan takımın Teknik Patronu Turgay KAYNAK; "Kampımızı kendi tesislerimizde güzel bir şekilde sürdürüyoruz. Her gün sabah ve öğlen sonunda antremanlarımıza devam ediyoruz. Kampımızın bu 2. Gününde Yaşam Spor Kulübünde 1.5 saatlik bir çalışma yaptık. Bu çalışmalar esnasında ilk olarak kültür fizik, germe ve açma ile başladık. "

Turgay Kaynak,"Takımda 2 li gruplar halinde cardio, ağırlık ve güç performansı artırıcı istasyon çalışmaları yaptık. Oldukça güzel bir şekilde yapılan çalışmalarımızda 2. Dönemde aramıza katılan futbolcularda bulundular. Öğlen sonunda ise yine 1.5 saatlik süren antrenmanlarımızı yaptık. 2. Devre adına güzel bir başlangıç için her günümüzü dolu dolu çalışmalarımızı sürdürerek Bafra’ya yakışacak bir takım hazırlıyoruz. Bu arada Belediye Başkanı Zihni Şahin’e, kulüp başkanı Hüseyin ÇAMAŞ ve yönetimine, antrenmanlarımızı izlemeye gelen taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ben ve teknik heyetim ve futbolcularım olarak yalnız olmadığımızı hissettirilmek bizi oldukça gururlandırıyor." dedi.  Bu yazı toplam 1961 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA