bafra spor
25 Eylül 2017 Pazartesi Saat 11:02
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bafra'nın Güreşte Gururu Hakkı Gürel
19 Şubat 2011 Cumartesi Saat 12:05
Bafra Güreş İhtisas Spor Kulübünden büyük bir imza daha...

Bafra Güreş İhtisas Spor Kulübünün yetiştirdiği TÜRKİYE'nin 60 kg. da tek adamı Milli Güreşçimiz HAKKI GÜREL Uluslar arası arenada 30 ülkenin katıldığı 39.ULULAR ARASI YAŞAR DOĞU SERBEST GÜREŞ TURNAVASI 60kg. da birinci olarak kürersiye cıktı.Finale gelene kadar BULGARI, ERMENİ, MOGOL, MACAR, BELE RUS ve RUS Güreşçileri yenerek şampiyon olmuştur. Sayın Bafralılar ve güreş sevenler buradan kamuoyuna ve iş adamlarına sesleniyoruz. Hakkı Gürel gibi Bafra Güreş İhtisas Spor kulübünün alt yapısında yetişip imkansızlıklardan dolayı Ankara (aski),Ankara (MTA) ,İstanbul büyükşehir gibi kulüplere gönderdiğimiz çok sayıda sporcumuz bulunmakladır. Ne yazık ki, Bafra mızın büyükleri ve is adamları sahip çıksaydı,bu gün Dünya arenalarında önce ülkemizi sonra ilçemizi temsil edilmiş Olacaklardı simdi ise büyük kulüplerin altında temsil ediyorlar. Bafralılar olarak uyumayalım herkes taşın altına elini koymaya davet ediyoruz, Bafra’mızın reklamını uluslar arası arenalarda sporcularımız duyursun.Sayın Bafralılar ata sporu güreşe gereken desteği verelim...
Bu yazı toplam 3909 defa okundu.
Güreş Sever
İLçemizin bole guzel haberlere ihtiyacı var
Hakkı GüreL ' i tebrik ediyor başarılarının devamını dılıyorum.. Hakkı güreL in baframızda çogu gence örnek olacagını ümit ediyorum belediye başkanımızında güreşe destek vermesini canı gonulden dılıyorum.
23 Şubat 2011 Çarşamba Saat 17:57
ARŞİVDE ARA