bafra spor
27 Temmuz 2017 Perşembe Saat 11:46
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAFRA SPOR KULÜB YÖNETİMİDE İZLEDİ!
08 Eylül 2010 Çarşamba Saat 00:53
1930 Bafra Sporun bugünkü durumunu görmek için ve ayrıca iç ve dış transferlerde yapılan oyuncuları yerinde tespiti için Bolu Termal Otele geldiler.

1930 Bafra Spor kulüp başkanı Hüseyin Çamaş ve yönetimi de hazırlık maçını, Bolu Spor kulüp başkanı Emin Semercioğlu , Giresun Spor Eski Başkanı Olgun Peker,Arçelik Genel Müdürü Adnan Tüfekçi ve Bolu Spor eski başkanı Mehmet İnci ile beraber izlediler.

Bolu’ya kampa gelen yöneticiler arasında Hüseyin Çamaş, Bayram Aydıner, İbrahim Özen, Yakup Düşünsel, Mutlu Genç ve Aydoğan Yılmaz bulunmaktaydı.Yöneticiler 1930 Bafra Sporun bugünkü durumunu görmek için ve ayrıca iç ve dış transferlerde yapılan oyuncuları yerinde tespiti için Bolu Termal Otele geldiler.

Kulüp başkanı Hüseyin Çamaş yapmış olduğu açıklamada; yeni bir yönetimle yeni bir sezon içerisine girmek bulunmaktayız. Takımımız 2010–2011 sezonunda BAL liginde grubumuzda oynayacağımız tüm maçları almak adına yaptığımız transferlerimizin şu anki durumunun ne olduğunu görmek için yönetimimizle beraber aldığımız ortak kararla kamp yapılan Bolu’ya geldik. Yapılan hazırlık maçını izledik. Eksikliklerimiz neler onları gidermek için hem yönetimimizle ve hocalarımızla istişarede bulunduk. Bundan sonra eksikliklerimizi en alt seviyeye indireceğiz.Yapılan her iyi niyet her zaman 1930 Bafra Spor içindir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Layık olduğu yere gelecektir. Bafra’lılara bu sezon Şampiyonluğu yaşatacağız dedi.

Bu yazı toplam 3761 defa okundu.
savas
birakinda isi bilenler izlesin yalandan yere masraf yapiyorsunuz
gördüm gördümde bukadar acemi bir yönetim görmedim,ne oldu baktiniz yerinde gördünüzmü,carsambaya yenildik,kadroda dert var hocada dert var yönetim desen tam bir fiyasko,bu isi lütfen bilen birilerine birakin saygilar
25 Ocak 2011 Salı Saat 00:21
ARŞİVDE ARA