bafra spor
16 Temmuz 2018 Pazartesi Saat 06:50
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1930 BAFRA SPOR HOCASINA KAVUŞTU.
29 Ekim 2011 Cumartesi Saat 12:35
1930 Bafra spor kulübünde gerçekleşen imza töreni ile Sedat Kalaycı ve İlhan Hoca imza attılar.

1930 Bafra spor kulübünde gerçekleşen imza töreni ile Sedat Kalaycı ve İlhan Hoca imza attılar.

İmza töreninde konuşma yapan Başkan Çamaş “Sezon başında iyi bir hazırlık devresi geçirdik bu hazırlık süresi içinde Ümit Birol ile başlamıştık bu süreç içersinde bir beraberlik iki galibiyet aldık ve  ümit birol hoca ile yollarımızı ayırdık. Şuan ki durumda lider durumdayız. Bilindiği gibi gurubumuz da lider olmak yetmiyor ondan sonra flay off maçları var bu süreçte biz yollumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Bugün inşallah Sedat Kalaycı hocamla sözleşme imzalayacağız. Benim başkanlığım döneminde kendisi ile birçok kez görüştük ama anlaşmaya varamadık. 3 dönemdir çalışmak istediğim bir hoca idi ve çalışma fırsatını bu yönetim ile bulduk. Ben bu bağlamda Sedat Hoca`ya ilhan hoca`ma ve geçen dönem ki kaleci antrörü levent hoca`yı da aramızda göreceğiz, teknik ekibimize başarılar diliyoruz

Bütün 1930 bafra spor taraftarına Bafra kamuoyuna, spor camiasına bu birlikteliğin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sedat Kalaycı “ daha önce çalıştığımız iyi bir sezon geçirdiğimiz bazı şeyleri paylaştığımız taraftar, şehir ve yönetimle beraber buradayız. İkinci dönemde Bafra spora gelmemizin Sebenlerinden biri yönetimin ısrarla istemesi istenen bir yere gelmemiz taraftarın bizimle beraber olmamızı istemesi ve yarıda bıraktığımız izi devam ettirmek. Öncelikle hedefimiz bulunduğumuz konumdan bir üst lige çıkmak Bafra sporda bu kapasite var takımda tanıdığım futbolcular var çalıştığım futbolcular var camiayı zaten tanıyorum orda hiçbir sıkıntı yok, kendi evimiz gibi geldik ikinci gün göreve başladık, dediğim gibi hedefimiz bir an önce bir üst lige çıkmak, gecen sene kolay gibi görülen bu lig bildiğiniz gibi ilk iki ve play off sistemi var ama her şeye rağmen bu şehir bu kadro bu yönetimi ile beraber bu işi becerecek durumdayız inancımız tam, Bafra halkı bize güvensin”

Bu yazı toplam 2224 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA