bafra spor
25 Mayıs 2019 Cumartesi Saat 18:13
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1 PUANLA BAŞLADI
07 Ekim 2013 Pazartesi Saat 16:30
NBUL BAFRASPOR SEZONA 1 PUANLA BAŞLADI İstanbul 1.Amatör Küme Futbol Müsabakaları yapılan açılış Törenleriyle başladı.

İstanbul 1.Amatör Küme Futbol Müsabakaları yapılan açılış Törenleriyle başladı.

6.grupta mücadele verecek olan İstanbul Bafraspor İlk maçında Bayrampaşa Belediyesi Spor tesislerinde yapılan müsabakada Güngören Yenidoğan Güneş sporla 1-1 berabere kaldı.


İstanbul Bafraspor Kulübü Başkanı İş Adamı Aydın Dursun Maçtan önce Sporcuların soyunma odasına giderek Futbolculara Gerek İstanbuldaki Futbol takımlarının izlediğine dikkat çekerken tüm Samsunlu hemşerilerininde telefonla da olsa dahi haber beklediklerini İstanbul daki Samsunluların gururu olacaklarını,Centilmenliği hiç bırakmayarak İstanbul Bafraspor olarak adından söz ettireceklerini belirtti.
Öte yandan takıma katılan yeni transferlerle çok güçlendiklerine dikkat çeken Aydın Dursun kadro kurmada zorlanan Antrenörlerimiz Rıdvan Sakız ve Yalçın Gök 2013-2014 Futbol sezonunda 25 kişilik kadroda her hafta daha hazır olan futbolculara imkan veriyorlar dedi.
İstanbul Bayrampaşa Bafralılar Derneği Başkanı İş Adamı Mustafa Hacıoğlu İstanbul Bafraspor 2013-2014 Futbol Sezonunda Çoğu Profesyonel Futbol takımlarda görülmeyen mücadeleyi sergilediğini Amatörde oynayan futbolcularının yüreklerinde profesyonellik olduğunu söyledi.  

Bu yazı toplam 1408 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ARŞİVDE ARA